Вплив конструкції оптичного кабелю на стабільність параметрів передавання
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2009.22458Ключові слова:
деформація, оптичний кабель, критерійАнотація
Розглянуто забезпечення стабільності параметрів передавання оптичного кабелю (ОК) з силовими елементами із стальних дротів за рахунок стійкості конструкції кабелю до розтягуючого зусилля, яка залежить від допустимої деформації. На основі дослідження критеріїв допустимої деформації (видовження) ОК, запропонований оптимальний критерій, вибраний на основі властивостей сталі на границі пружної деформації її матеріалу
Посилання
- Ларин Ю.Т. Оптические кабели: Методы расчета конструкции. Материалы. Надежность по ионизирущему излучению.-М.: Престиж, 2006.
- Колосков Д. В. Критерии расчета механических характеристик оптических кабелей. – М.: Кабельная техника, вып. 6, 1995.
- Мальке Г. Волоконно-оптические кабели. Основы проектирования кабелей / Мальке Г., Гёссинг П.. Планирование систем. Corning Cable Sestems, 2001.
- Бондаренко О. В. Выбор конструкции самонесущего оптического кабеля по растягивающим нагрузкам / Бондаренко О. В., Иоргачов Д. В., Мурадьян Л.. – Одесса: Технология и конструирование в электронной аппаратуре. 2001, №1.
- Иоргачов Д. В. Волоконно-оптические кабели. Теоретические основы, конструктирование и расчет, технология производства и эксплуатация. / Иоргачов Д. В., Бондаренко О. В, Дащенко А. Ф., Усов А. В. Монография. – Одесса: Астропринт, 2000.
- Федосеев В. И. Сопротивление материалов. – М.: Наука, 1979.
- Розорінов Г. М. Високошвидкісні волоконно-оптичні лінії зв’язку. / Розорінов Г. М., Соловйов Д. О. Навч. посіб. – К.: Ліра – К, 2007.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Николай Васильевич Захарченко, О. В. Бондаренко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.