Выбор рабочих тел в энерготрансформационных системах на основе нечеткого многокритериального анализа
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2009.22463Ключові слова:
багатокритеріальний аналіз, нечіткі множини, робочі тіла, альтернативні холодагентиАнотація
Розглянуто вибір робочих середовищ для енерготрансформаційних систем на основі нечіткого багатокритеріального аналізу. Змінні управління ідентифіковані як інформаційні характеристики речовин і репрезентовані його критичними сталими. Розглянуто приклади пошуку робочих тіл альтернативних озоноруйнівним холодоагентам
Посилання
- K.G. Joback, and G. Stephanopoulos. Designing Molecules Possessing Desired Physical Property Values. Proceedings of the Foundations of Computer- Aided Process Design (FOCAPD), Snowmass, CO, July 12-14, 363 – 387 (1989).
- A. Duvedi and E. Achenie. Designing Environmentally Safe Refrigerants Using Mathematical Programming. Chemical Engineering Science, 51, No.15, 3727 – 3739 (1996).
- V. Mazur. Optimum Refrigerant Selection for Low Temperature Engineering. Low Temperature and Cryogenic refrigeration. Kluwer Academic Publishers, 101 -118 (2003).
- P. Somasundaram, R. Dinakaran and S.Iniyan. Exergy based refrigerant selection and simulation of auto refrigeration cascade (ARC) system Int. J. Exergy, 1, No. 1, 60-81 (2004).
- K. Joback. Knowledge Bases for Computerized Physical Property Estimation. Fluid Phase Equilibria, 185, 45–52 (2001).
- I. Das, J. Dennis. Normal Boundary Intersection: A New Method for Generating the Pareto Surface in Nonlinear Multi-criteria Optimization Problems. www.owlnet.rice.edu/~indra/ NBIhomepage. Html.
- R. Bellman, L. Zadeh. Decision-making in a fuzzy environment. Management Science, 17, 141–164 (1970).
- D.Y. Peng, D.B. Robinson. A new two-constant equation of state. Ind. Eng. Chem. Fundam, 15: 59 - 64 (1976).
- J.M. Calm and G.C. Hourahan. Refrigerant Data Summary. Engineered Systems,18(11), 74-88 (2001).
- http:// www.colpack.dtu.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 С. В. Артеменко, В. А. Мазур
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.