Определение оптимальной толщины кольцевого ротора дискового асинхронного двигателя
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2009.22470Ключові слова:
дисковий асинхронний двигун, магнітна індукція, кільцевий роторАнотація
Приведені результати досліджень залежності величини магнітної індукції в робочому зазорі дискового асинхронного двигуна від товщини ротора. Визначений характер зміни моменту, що обертає, від товщини ротора. Отримана аналітична залежність, що дозволяє розрахувати максимальну величину моменту, що обертає, від конструктивних параметрів дискового асинхронного двигуна.
Посилання
- Ерошин С.С., Брешев В.Е. Повышение эффективности машин применением рабочих органов без механических опор // Восточно-Европейский журнал передовых технологий. – 2005. – №5(17). – С.82 – 85.
- Єрошин С.С. Концепція створення машин і приладів з прямім приводом робочих органів без механічних опор //ISSN 1729-4959, Машинознавство, 2007, №2(116). – С.27 – 32.
- Технология производства асинхронных двигателей (специальные процессы) / Под ред. В.Г. Костромина. – М.: Энергоатомиздат, 1981.
- Игнатов В. А., Вильданов К. Я. Торцевые асинхронные электродвигатели интегрального изготовления. – М.: Энергоатомиздат, 1988 – 304 с: ил.
- Копылов И. П., Маринин Ю.С. Тороидальные двигатели. – М., «Энергия», 1971. – 96 с.
- Ерошин С.С. Определение сил, действующих на кольцевую пластинку, находящуюся во вращающемся магнитном поле //Збірник наукових праць Східноукраїнського державного університету. Серія Машинобудування. – Видавництво СУДУ . – Луганськ 1998. – С. 13 – 21.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Сергей Сергеевич Ерошин, Сергей Александрович Мирошник
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.