Потенциальная точность и разрешающая способность радиодальномера на основе J-корреляционной обработки
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2009.22574Ключові слова:
виявлення, пеленгація, кореляційна функція, спектр, відношення сигнал/шум, дисперсія, коефіцієнт кореляції, лінія затримки, режекція, згортка спектрів, крутість характеристики, потенційна точність, роздільна здатністьАнотація
Розглядається кореляційний радіодальномір на основі J-кореляційного методу обробки. Отримані співвідношення, що визначають потенційну точність вимірювання часової затримки та роздільну здатність.
Посилання
- Ланге Ф. Статистические аспекты построения измерительных систем. – М.: Радио и связь, 1981. – 167с.
- Современная радиолокация (анализ, расчет и проектирование систем) / перевод с англ. под ред. Ю.Б. Кобзарева М.: Сов. радио 1969. – 704с.
- Патент № 70379 UA, G01S 13/34, G01S 13/40. J-кореляційний спосіб вимірювання далекості і пристрій, який його реалізує / А.Г. Сорочан, С.М. Лігінов, В.І. Литвиненко. – 2004. – Бюл.№10.
- Сорочан А.Г. J-корреляционный метод пеленгации // Изв. вузов. Радиоэлектроника. – 2001. – №11. – С.57 – 65.
- Сорочан А.Г. Второй способ J-корреляционного метода пеленгации // Изв. вузов. Радиоэлектроника. – 2003. – № 10. – С.53 – 60.
- Сорочан А.Г. Радиодальномер на основе J-корреляционного метода обработки сигнала (метод минимума) // Технология и конструирование в электронной аппаратуре. – 2005. - №2. – С. 18 – 21.
- Сорочан А.Г. Частотный радиодальномер с J-корреляционной обработкой сигнала //2-га міжнародна науково-практична конференція «Інтегральні інтегровані радіотехнічні комплекси» ІІРТК-2009, Київ, КНАУ. – С. 356 – 357.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Анатолий Григорьевич Сорочан
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.