Использование бесконтактного дифференциального термического анализа для исследования восстановленного железорудного агломерата
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.2284Ключові слова:
Bідновлений агломерат, петрографічний аналіз, тепловий ефект, теплота плавленняАнотація
Наведено результати досліджень відновлених агломератів термографічним методом. На підставі обробки експериментальних даних визначено температуру плавлення під час нагрівання та температуру кристалізації під час охолодження досліджених зразківПосилання
- Берг Л.Г. Введение в термографию [Текст] / Л.Г.Берг. - М.: Наука, 1969. – 395 с.
- Недумов Н.А. Высокотемпературный метод бесконтактной термографии [Текст] / Н.А.Недумов // Журнал физической химии. – 1960. - № 1. - С.184-191.
- Гаврилко С.А. Определение теплоемкости восстановленных агломератов термографическим методом [Текст] / С.А. Гаврилко, Ю.М. Потебня, Р.Г. Рихтер // Известия высших учебных заведений. Черная металлургия. – 1974. - № 10. – С.23-25.
- Некоторые теплофизические свойства доменных шлаков [Текст] / С.А. Гаврилко, Ю.М. Потебня, Р.Г. Рихтер Р.Г. [и др.] // Известия высших учебных заведений. Черная металлургия. – 1977. - № 10. – С.15-17.
- Карякин Л.И. Петрография огнеупоров [Текст] / Л.И. Карякин. - Харьков: ГНТИ по черной металлургии, 1962. - 314 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Семен Алексеевич Гаврилко, Наталия Владимировна Личконенко, Геннадий Анатольевич Громак, Юрий Викторович Мосейко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.