Електрохімічне вилучення іонів нікелю з нейтральних та кислих регенераційних розчинів
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.2291Ключові слова:
Eлектроліз, іонний обмін, регенераційні розчиниАнотація
В роботі приведені результати досліджень по визначенню впливу щільності струму, концентрації кислоти в прианодному шарі , а також часу електролізу на ефективність електрохімічної переробки відпрацьованих нейтральних та кислих регенераційних розчинів, що містять сульфат натрію та іони нікелюПосилання
- Максин В.И. Осаждение гидроксидов и гидроксикарбонатов железа, никеля и меди из сточных вод и технологических растворов / Максин В.И., Волуйская Е.А. // Химия и технология воды. – 1989. – Т.11, № 1. – С.12-25.
- Глушко О.В. Вилучення нікелю з промивних вод гальванічних виробництв / Глушко О.В., Радовенчик В.М. // „Наукові вісті НТУУ „КПІ”” – 2006. – № 6 С.123-127.
- Сагайдак І.С. Локалізація та знешкодження стічних вод, забруднених сполуками хрому, кадмію та цинку : автореф. дис. кандидата технічних наук: 10.10 2000 / І.С. Сагайдак [НТУУ «КПІ»]. – К., 2000. – С.11-12.
- Сучасні проблеми охорони довкілля, раціонального використання водних ресурсів та очистки природних і стічних вод. [Донченко М.І., Редько Р.М., Коваленко С.Ю. Електрохімічне осадження нікелю із сірчанокислих елюатів, утворених при регенерації катіонітів ]: матеріали міжнародної науково-практичної конференції, 30 травня 2007 м.Київ,.– Київ: товариство „Знання України”, 2007. – С.69-72.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Юлія Аркадіївна Омельчук, Олена Володимирівна Глушко, Віктор Сергійович Камаєв, Микола Дмитрович Гомеля
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.