Изучение закономерностей получения структурно-окрашенной ал-кидной смолы
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.2296Ключові слова:
Aлкідна смола, порядок реакції, барвникАнотація
Вивчені закономірності отримання структурово-забарвленої алкідної смоли. Доведена їх будова, вивчена кінетика, визначені порядок реакції і погрішності вимірівПосилання
- Маслош В.З., Часнык О.Ф., Кудюков Ю.П., Игнаткина Т.Р. Изучение взаимодействия карбоновых кислот с ароматическими аминами.- Известия ВУЗ СССР. Химия и химическая технология, 1983, т.26, № 7, с.794-798.
- Маслош В.З., Иванов В.Н., Изынеев А.А., Могнонов Д.М., Коршак В.В. Синтез и исследование структурно-окрашенных эпоксидных смол.- Доклады АН СССР, 1977, т.232, № 5, с.1138-1141.
- Ахипцев В.М., Быков А.Н., Бородкин В.Ф. Синтез и исследование цветного полиакрилонитрила.- Химические волокна,1967,№ 2, с. 74-79.
- Маслош В.З ., Гончарова Е.М., Семененко С.В., Шейн С.М. Влияние аминоантрахинонов на скорость поликонденсации адипиновой кислоты и ди-этиленгликоля.- Известия ВУЗ СССР. Химия и химическая технология, 1982, т.25, № 5, с.616-620.
- Литвиненко Л.М., Маслош В.З., Гончарова Е.М., Семененко С.В., Белобров А.Г. Цветные структурно-окрашенные полиэфирные насыщенные смолы.- Украинский химический журнал, 1980, т.26, № 11, с. 1176-1180.
- Горелик М. В., Химия антрахинонов и их производных, М., 1983.
- Гончарова Е.Н. Синтез, изучение свойств и применение окрашенных полиэфирадипинатов: Автореф. Дис. Канд.техн.наук,-Рубежное, 1984,-191 с.
- Судиан Дж. Основы химии полимеров.-М.:Мир, 1974.-614 с.
- Щур А.М.Высокомолекулярные соединения.-М.: Высшая школа, 1988.-
- с.
- Беллами Л. Инфракрасная спектроскопия полимеров.- М.: ИЛ,1963 -583 с.
- Сильверстейн Р., Басслер Г., Мэрилл Т.Спектрометрическая идентификация органических соединений.-М.: Мир, 1977.-590с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Володимир Зиновьевич Маслош, Наталья Николаевна Алексеева, Ольга Владимирова Маслош
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.