Математическое описание изменения удельной скорости биологического окисления формальдегида
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.2297Ключові слова:
математичний опис, питома швидкість, денітрифікація, біоскрубер окисненняАнотація
Наведено математичний опис зміни питомої швидкості анаеробного біологічного окиснення формальдегіду шляхом денітрифікації на стадії регенерації води в біоскруберіПосилання
- Бахарева А.Ю. Экологически безопасные методы очистки газообразных промышленных выбросов от формальдегида и метана: Дис… канд. техн. наук: 21.06.01 / Бахарева Анна Юрьевна. – Харьков, 2009. – 210 с.
- Очистка сточных вод / М. Хенце, П. Армоэс, Й. Ля-Кур-Янсен, Э. Арван / Под ред. М. Хенце. – М.: Мир, 2004. – 480 с.
- Яковлев В.П. Биохимические процессы в очистке сточных вод / Яковлев В.П., Карюхина Т.А. – М.: Стройиздат, 1980. – 200 с.
- Свердликов А.А. Глубокая биологическая очистка сточных вод от соединений азота: Дис… канд. техн. наук: 05.23.04 / Свердликов Александр Александрович. – М., 1996. – 156 с.
- Березин И.В. Основы физической химии ферментативного катализа / Березин И.В., Мартинек К. – Учебное пособие. – М.: Высш. школа, 1977. – 280 с.
- Вавилин В.А. Моделирование деструкции органического вещества сообществом микроорганизмов / Вавилин В.А., Васильев В.Б., Рытов С.В. – М.: Наука, 1993. – 202 с.
- Henze M. Activated Sludge Model № 2 / M. Henze, W. Gujer, T. Mino, T. Matsuo, M.C. Wentzel, G.v.R. Marais // Scientific and Technical Report. – London: IAWQ. – 1995. – № 3. – Р. 847-861.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Валентина Александровна Юрченко, Анна Юрьевна Бахарева
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.