Ліофобно-ліофільна модифікація пентафталевого лаку
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.2299Ключові слова:
Пентафталевий лак, бутиловий спирт, ліофобно-ліофільна модифікаціяАнотація
Вивчено вплив бутилового спирту різної концентрації на ліофобно-ліофільну модифікацію пентафталевого лаку, яка приводить до зміни властивостей пентаеритритного полімеру. Отримано покриття на основі алкідного лаку з покращеними електроізоляційними властивостямиПосилання
- Архиреев, В. П. Новые пути химической модификации структуры и свойств полимеров. : учеб. В. П. Архиреев, Ю. В. Перухин, А. М. Кочнев. – К. : Вестник, 1998. – 614 с.
- Братичак, М. М. Основи синтезу і реакційної здатності високомолекулярних сполук. : навч. посіб. для студ. вищ. навч. Закладів. М. М. Братичак, Р. Т. Сірковський. – Л. : Вид-во “Львівська політехніка”, 2003. – 340 с.
- Дехант, И. В. Инфракрасная спектроскопия полимеров. / И. В. Дехант. – М. : Наука, 1976. – 312 с.
- Збинден, Н. Р. Инфракрасная спектроскопия высокополимеров. / Н. Р. Збинден. – М. : Мир, 1966. – 355с.
- Семчиков, Ю. Д. Высокомолекулярные соединения : учеб. / Ю. Д. Семчиков. ; под. ред. НГУ им. Н. И. Лобачевского. – М. : Академия, 2003. – 368 с.
- Смит, А. Н. Прикладная ИК-спектроскопия. / А. Н. Смит. – М. : Мир, 1982. – 326 с.
- Позднякова, Ф. О. Спектральный анализ полимеров. : учеб. / Ф. О. Позднякова, Л. И. Тарутина. – Л. : Наука, 1986. – 234 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Федір Григорович Фабуляк, Людмила Дмитрівна Масленнікова, Тетяна Вікторівна Польова, Катерина Анатоліївна Урван
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.