Моделирование влияния термических контактных сопротивлений на тепловые режимы нагревательных систем
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.2321Ключові слова:
Tермічний контактний опір, теплопровідність шаруватої структуриАнотація
Отримано рішення ряду задач для багатошарової нагріваючої системи без урахування й з урахуванням термічних контактних опорів. Наведено аналіз впливу контактних опорів на теплові режими нагрівальних системПосилання
- Шлыков, Ю.П. Контактное термическое сопротивление [Текст] / Ю.П. Шлыков, Е.А. Ганин, С.Н. Царевский. – М.: Энергия, 1977. – 328 с.
- Романченко, М.А. Енергозберігаючі електротехнології забезпечення стандартів теплового режиму виробничих споруд АПК з електрообігрівними підлогами [Текст] / М.А. Романченко, Д.І. Мазоренко, А.П. Слесаренко, О.С. Сорока // Електрифікацiя та автоматизацiя сільського господароства. – 2006, №2. – С. 82-92.
- Слесаренко, А.П. Моделювання стацiонарної теплопередачi в 3-вимiрнiй багатошаровiй структурi з трубчастими нагрiвачами для системи оптимального керування тепловими режимами примiщення [Текст] / А.П. Слесаренко, М.А. Романченко, О.С. Сорока // Автоматизированные системы управления и приборы автоматики. – ХНУРЭ, Харьков. – 2009, вып. 149. – С. 36-45.
- Слесаренко, А.П. Электрообогреваемые полы в животноводческих по-мещениях [Текст] / А.П. Слесаренко, Н. А. Романченко // Восточно-европей-ский журнал передовых технологий. – 2009. – 6/4 (42). – С. 4–10.
- Мучник, Г.Ф. Методы теории теплообмена. Ч. 1. Теплопроводность [Текст] / Г.Ф. Мучник, И.Б. Рубашов. – М.: Высшая школа, 1970. – 288 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Анатолий Павлович Слесаренко, Александр Степанович Сорока

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.