Особливості проектування вихідних каскадів К-МОН інтегральних схем з КНІ структурою
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.2338Ключові слова:
КНІ-структура, КНІ Бі-КМОН каскад, подвійне керуванняАнотація
В роботі досліджено особливості проектування вихідних каскадів для інтегральних схем (ІС) і мікросистем-на-кристалі зі структурами кремній-на-ізоляторі (КНІ) виконаних за традиційною КМОН схемотехнікою та з використанням подвійного управління шляхом підключення до підканальних областей в КНІ МОН транзисторахПосилання
- Використання біполярного ефекту при подвійному управління в матричних КМОН КНІ приладних структурах : матеріали 12-ої міжн. конф. ФТТПІН, 18-23 травня 2009, м. Івано-Франківськ / ред. : Д. Фреїк – м. Івано-Франківськ, “Плай” ЦІТ. – с. 195-197.
- A high-speed domino CMOS full adder driven by a new unified-BiCMOS inverter / Circuit and system 2005, ISCAS2005, 25-26 May 2005. – P. 452-455.
- Інвертор на основі структур «кремній-на-ізоляторі» : пат. № 7677 Україна, МПК: 7 H01L27/12, H03K19/0948 / Дружинін А. О., Когут І. Т., Павлиш В. А., Ховерко Ю. М. Заявник Львів, нац. унів. “Львівська політехніка”; заяв. 17.04.2004; опубл. 15.07.2005; Бюл. №7. – 4 с.
- Эннс, В. И. Проектирование аналоговых КМОП микросхем. Краткий справочник разработчика / В. И. Эннс, Ю. М. Кобзев; под ред. В. И. Эннса. – М.: Горячая линия. – Телеком. – 2005. – 454 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Ігор Тимофійович Когут, Віктор Володимирович Довгий, Віктор Іванович Голота
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.