Системное представление программы реструктуризации транспортного предприятия
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.2379Ключові слова:
Транспортне підприємство, система, підсистема, реструктуризація, реорганізація, реформування, реінжинірингАнотація
Системний профіль транспортного підприємства дозволяє представити його у вигляді чотирьох підсистем: виробничої, маркетингової, організаційної і фінансової, кожна з которих має власну структуру. Здійснюючи реструктуризацію підприємства, можна проводити зміну або комплекс змін однієї або декількох структур в межах програми реструктуризаціїПосилання
- Мазур И.И., Шапиро В.Д. и др. Реструктуризация предприятий и компаний: Справ. пособ. / Под ред. И.И. Мазура. – М.: Высшая школа, 2000. – 587 с.
- Шаралдаева И.А. Теоретические основы реструктуризации: Учебн. пособ. Улан-Удэ: Изд-во ВСГТУ, 2005. – 160с.
- Королькова Е.М. Реструктуризация предприятий: Учебн. пособ. – Тамбов: Изд-во Тамб. гос. техн. ун-та, 2007. – 80с.
- Бушуев С.Д., Гончарова К.А. Формирование национальной культуры управления проектами через проекты реструктуризации предприятий // Управління проектами та розвиток виробництва, 2000. – № 1. – С. 19–26.
- Бушуева Н.С. Стратегические процессы и процедуры проектов реструктуризации предприятий // Управління проектами та розвиток виробництва, 2000. – № 1. – С. 46–51.
- Шепель В.И. Управлене проектами реструктуризации и развития предприятий // Управління проектами та розвиток виробництва, 2000. – № 1. – С. 25–30.
- Малый В.В., Молоканова В.М. Модель принятия решений в проектах реструктуризации // Управління проектами та розвиток виробництва, 2005. – № 3. – С. 108–113.
- Капитанов В.П., Вороная Л.А., Бондаренко В.В. Почему не идут проекты реструктуризации системы управления производством? // Управління проектами та розвиток виробництва, 2002. – № 2. – С. 39–43.
- Словник іншомовних слів / Под ред. О. С. Мельничук. – К.: Головна редакція української радянської енциклопедії, 1977. – 776 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Татьяна Владимировна Болдырева, Татьяна Антоновна Ковтун, Елена Сергеевна Петрова
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.