Когнитивное моделирование в проектировании композиционных материалов и покрытий
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.2382Ключові слова:
Когнитивне моделювання, когнитивна карта, радіаційно-стійкі композиційні матеріали та покриттяАнотація
Розглянуто застосування когнитивного моделювання складних слобоструктурованих систем до проектування радіаційно-стійких композиційних матеріалів, покриттівПосилання
- . Гарькина И.А., Данилов А.М. Когнитивное моделирование и управление качеством специальных композитов // Обозрение прикладной и промышелнной математики, 2008, том 15, № 4. – С. 660 – 661.
- Исследование ослабления ионизирующего излучения композиционными материалами / Ю.А. Казимиренко, А.А. Карпеченко, С.И. Шкурат, А.А. Жданов // Зб. наук. праць НУК: Миколаїв: НУК, 2009. – Вип. № 2 (425). – С. 105-109.
- Казимиренко Ю.А., Фарионова Т.А., Слободян С.О. Инновационные проекты защиты технических средств перевозки и хранения радиоактивных веществ // Матеріали VI Міжнародної науково-практичної конференції «Управління проектами: стан та перспективи». – Миколаїв: 2010. – С. 117 – 120.
- Коваленко И.И., Фарионова Т.А., Приходько С.Б. Методы принятия решений – Миколаїв: видавництво НУК, 2009. – 180 с.
- Радиационная повреждаемость и работоспособность конструкционных материалов / под ред. А.М. Паршина, П.А. Платонова. – М.: Политехника, 1997. – 312 с.
- Тихонин А.В., Заболотский М.А., Камаев В.А. Применение когнитивного похода для контроля качества оливок // Весник Пермского государственного технического университета, 2010, том 12, № 1. – С. 132 – 138.
- Фарионова Т.А., Казимиренко Ю.А. Применение метода анализа иерархий в задачах проектирования композиционных материалов // Вестник ХНТУ, 2009 № 34. – С. 373 – 377.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Татьяна Анатольевна Фарионова, Юлия Алексеевна Казимиренко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.