Структура и содержание базы данных о команде проекта реконструкции систем теплоснабжения
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.2389Ключові слова:
Pеконструкція систем тепло забезпечення, інформаційний масив даних, команда проектуАнотація
На основі узагальнення результатів досліджень практик реалізації проектів реконструкції систем теплопостачання розроблена структура та зміст інформаційного масиву даних про команди проекту, який є основою для їх виборуПосилання
- Комунальна енергетика України: стан, проблеми, шляхи модернізації. – К.: Національна академія наук України, Інститут технічної теплофізики, 2007. – 828 с.
- Сучасний стан і основні напрямки застосування електричної енергії для теплопостачання в Україні. За редакцією академіка НАНУ А.А.Долінського, канд.техн.наук Д.Й.Розинського. – К.: Видавництво Купріянова О.О. – 2009. – 252с.
- Бушуев С.Д. Управление проектами: Основы профессиональных знаний и система оценки компетентности проектных менеджеров / С. Д. Бушуев, Н. С. Бушуева (National Competence Baseline, NCB UA Version 3.0). – К.: ІРІДІУМ, 2006. – 208 с. – ISBN 966-96062-6-8
- Бушуев С.Д. Динамическое лидерство в управлении проектами / Бушуев С.Д., Морозов В.В. – К.: Українська асоціація управління проектами, 1999.– 311 с. – ISBN 5-8238-0669-8
- Рач В.А. Особенности взаимодействия руководителя и команды на различных этапах проекта / Рач В.А., Антоненко С.В., Черепаха Г.С. / Збірник наукових праць / Управління проектами і розвиток виробництва – 2004. – № 1 (9). – С. 160-170.
- Харитонов Ю.Н. Управление проектами реконструкции на основе артефактных платформ // Науч.-техн. Журнал авиационно-космическая техника и технологии.: Харьков, ХАИ, - 2008. - №8(55). - С. 189-192
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Юрий Николаевич Харитонов, Елена Владимировна Елгина
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.