Засіб вимірювання рівню молока для переносного доїльного апарату стійлової установки
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2014.23946Ключові слова:
рівень молока, вимірювальний перетворювач рівню, переносний доїльний апарат, машинне доїнняАнотація
Проведено теоретичне дослідження фотоелектричного перетворювача світлового потоку в напругу на основі пари фотодіод-операційний підсилювач. На його основі запропоновано вимірювальний перетворювач та засіб вимірювання рівню молока і зоотехнічних параметрів для переносного доїльного апарату. Визначено абсолютну методичну похибку вимірювального перетворення та абсолютну похибку вимірювання рівню. Результати теоретичних досліджень підтверджено експериментальними даними.
Посилання
- Кучерук, В. Ю. Датчик інтенсивності молоковіддачі переносного доїльного апарату для стійлового молокопроводу [Текст] / В. Ю. Кучерук, П. І. Кулаков, Є. А. Паламарчук, Т. В. Гнесь // Вимірювальна та обчислювальна техніка в технологічних процесах. – 2013. – №3. – C. 44-48.
- Каталог продуктов и услуг ДеЛаваль [Текст], 2011. – 372 с.
- Цой, Ю. А. Процессы и оборудование доильно-молочных отделений животноводческих ферм [Текст] / Ю. А. Цой. – М. : ГНУ ВИЭСХ, 2010. – 424 с.
- 3алманзон, Л. А. Микропроцессоры и управление потоками жидкости и газа [Текст] / Л. А. Залманзон. – М.: Наука, 1984. – 320 с.
- Аксененко, М. Д. Микроэлектронные фотоприемные устройства [Текст] / М. Д. Аксененко, М. Л. Бараночников, О. В. Смолин. – М.: Энергоатомиздат, 1984. – 208 с.
- Кузьмичев, В. Е. Законы и формулы физики [Текст] / В. Е. Кузьмичев. – К.: Наукова думка, 1989. – 864 с.
- Ишанин, Г. Г. Источники и приемники излучения [Текст] : учебное пособие для студентов оптических специальностей вузов / Г. Г. Ишанин, Э. Д. Панков, А. Л. Андреев, Г. В.Польщиков. – СПб. : Политехника, 1991. – 240 с.
- Интегральные микросхемы : Микросхемы для аналого-цифрового преобразования и средств мультимедиа [Текст] / ДОДЭКА,1996. – 384 с.
- Де Монмоллен, Н. Системы «человек-машина» [Текст] / Н. Де Монмоллен. – М.: Мир, 1973. – 256 с.
- Новицкий, П. В. Оценка погрешностей результатов измерений [Текст] : произв. изд. / П. В. Новицкий, И. А. Зограф. – Энергоатомиздат, 1991. – 304 с.
- Kucheruk, V. Y., Kulakov, P. I., Palamarchuk, E. A., Gnes, T. V, (2013). Milking intensity sensor of portable milking machine for stabling milking farm. Measuring and computing equipment in industrial processes, 3, 44–48.
- Catalogue of products and services DeLaval (2011)., 372.
- Tsoy, Y. A. (2010). Processes and equipment of milk departments of farms. M.: GNU VIESH, 424.
- Zalmanzon, L. A. (1984). Microprocessors and control of the liquid and gas flow. M.: Nauka, 320.
- Aksenenko, M. D., Baranochnikov, M. L., Smolin, O. V. (1984). Microelectronic photo-receivers. Energoatomizdat, 208.
- Kuzmichev, V. E. (1989). Laws and formulas of physics. Naukova dumka, 864.
- Ishanin, G. G., Pankov, E. D., Andreev, A. L., Polschikov, G. V. (1991). Radiation sources and detectors. - SPb.: Politehnika, 240.
- Integrated Circuits: IC for analog-to-digital conversion and multimedia (1996). DODEKA, 384.
- De Monmollen, N. (1973). The “man-machine” systems. Mir, 256.
- Novickiy, P. V., Zograf, I. A. (1991). Estimation of errors of measurement results. Energoatomizdat, 304.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Володимир Юрійович Кучерук, Євген Анатолійович Паламарчук, Павло Ігорович Кулаков, Тетяна Вікторівна Гнесь
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.