Процедури оптимізації розподілу інформаційних потоків в агентних мультисервісних мережах
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2009.23968Ключові слова:
керуючий агент, градієнтний спуск, оптимізаціяАнотація
Розглянуто загальну характеристику децентралізованих систем керування на основі агентів. Наведені агентні процедури керування інформаційними потоками в мультисервісних мережах і результати їхнього застосування
Посилання
- Гургенидзе А.Т., Кореш В.И. Мультисервисные сети и услуги широкополосного доступа. – С-Пб.: Наука и техника. – 2003. – 400 с.
- Степанов А.Н. Архитектура вычислительных систем и компьютерных сетей. – С-Пб.: Питер, 2007. – 512 с.
- Буханько А.Н. Алгоритмы управляющего агента участка сети связи / А.Н. Буханько // Мат. 3-его Международного радиоэлектронного форума «Прикладная радиоэлектроника. Состояние и перспективы развития» – Харьков: ХНУРЭ, 2008. – С. 37 – 40.
- Безрук В.М. Векторна оптимізація та статистичне моделювання в автоматизованному проектуванні систем зв’язку. – Харків: ХНУРЕ, 2002. – 156 c.
- Лосев Ю. И., Шматков С. И., Дуравкин Е. В. Применение Е-сетей для моделирования процесса функционирования СОД//Радиотехника: Всеукр. межвед. науч.-техн. сб. 2001. Вып. 123. С. 99-103.
- Буханько А.Н. Применение нечеткой логики в предикатах управляющих переходов Е-сетей / Буханько А.Н., Дуравкин Е.В. // Системы обработки информации. Сб. 2008. Выпуск 3(70) . С. 44 – 48.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Валерий Михайлович Безрук, А. Н. Буханько, Е. В. Дуравкин
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.