Учет особенностей ИТ-проектов при определении их жизненного цикла
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.2397Ключові слова:
Життєвий цикл (ЖЦ), ІТ - проект, ІТ - продуктАнотація
У роботі розглядаються питання, пов'язані з необхідністю структурування етапів життєвого циклу ІТ-проекту. Робиться висновок про необхідність виділення фаз життєвого циклу ІТ-проекту, з урахуванням особливостей ІТ-проектівПосилання
- Руководство к Своду знаний по управлению проектами (Руководство РМВОК®), 4-ое изд. Електронный ресурс] URL: www.pmi.org.
- Лысаков А.В., Новиков Д.А. Договорные отношения в управлении проектами. – М.: ИПУ РАН, 2004. – 100 с.
- Концевич В.Г, Денисенко Т.Л, Мерзликина Ю.И. PM-готовность предпри-ятия. Современные проблемы управления производством. Тезисы докладов IV междунар.конф., Донецк, ДонНТУ, 2009. – C.120-121
- Бушуєв С.Д., Войтенко О.С. Управління проектами розробки інтегрованих інформаційних технологій. – К.: КНУБА, – 2008. – 84 с.
- ISO/IEC 12207:1995, Information Technology – Software life cycle processes, 1995 , Amendments 2002, 2004
- ISO/IEC 15288:2002, Systems engineering – System life cycle processes, 2002
- Шарова Е.C. Управление ИТ-проектами [Електронный ресурс] URL: http://uit.kiev.ua/ru/services/consalting/itprojects/
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Ольга Владимировна Заговора, Валерий Георгиевич Концевич
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.