Проектный подход к решению задачи управления процессом адаптации предприятия к изменениям во внешней среде
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.2404Ключові слова:
Aдаптація підприємства, зміни в зовнішньому середовищі, проекти адаптаціїАнотація
У статті запропонован проектний підхід до процесу адаптації. Наведено визначення проекту адаптації, розглянуті характеристики й особливості проектів адаптації підприємства до змін у зовнішньому середовищіПосилання
- Гибсон Дж. Организации: процессы, структура, поведение./ Дж.Гибсон, Дж.Иванцевич, Дж.O’Доннели – М.:Инфра-М, 1999.
- Минцберг Г. Структура в кулаке. Создание эффективной организации./ Г.Минцберг – Спб: Питер, 2001. – 512 с.
- Холл Р.Х. Организации: структуры, процессы, результаты./ Р.Х. Холл. – СПб.:Питер, 2001.
- Глушков В.М. Энциклопедия кибернетики, том 1./ В.М. Глушков. – Киев: Абс- Мир, 1974.- 608 с
- Растригин Л.А. Адаптация сложных систем. Методы и приложения./ Л.А.Растригин. – Рига: Зинатне 1981. - 375 с.
- Ким Д.П. Теория автоматического управления/Д.П. Ким Т. 2. Многомерные, нелинейные, оптимальные и адаптивные системы: Учеб. пособие. – М.: ФИЗМАТЛИТ, 2004. – 464 с.
- Первозванский А.А. Курс теории автоматического управления / А.А. Перовзванский. – М.:Наука.Гл. ред. Физ.-мат. Лит., 1986. – 616 с.
- Петренко В.Л., Коновалова С.А. Дестабилизация и адавптация как источник и механизм экономической эволюции.// Модели управления в рыночной экономике: Сб. науч. тр. – Донецьк, ДонНУ,1999. – Вип.3. – С.67-73.
- Стасюк В.П. Моделирование производственно-сбытовой деятельности предприятия // Финансы, учет, банки: Сб. Науч. трудов, ДонГУ, 1999. – С. 252 – 256.
- Бурков В.Н. Теория активных систем: состояние и перспективы./ В.Н. Бурков, Д.А. Новиков. - М.: Синтег, 1999. – 128 с.
- Бушуева Н.С. Модели и методы проактивного управления программами организационного развития / Н.С. Бушуева. – К.: Наук. світ, 2007. - 199 с.
- Бушуев С.Д. Модели и методы стратегического развития быстрорастущих организаций / С.Д. Бушуев, Н.С. Бушуева, А.М. Захаров // Управління проектами та розвиток виробництва: зб. наук. пр. – Луганськ: вид-во СНУ ім. В. Даля,. 2006. - №1, С. 5-14
- Бондарчук О.В. Оптимізація конфігурації проектів розвитку проектно-орієнтованих організацій / О.В. Бондарчук, Н.Ю. Тесля // Наук.-тех. зб. „Вентиляція, освітлення та водопостачання”: – К.: КНУБА, 2008. – №12 – С. 114-119.
- Friesen P., Miller D. A Mathematical model of the adaptive behavior of organizations.//Journal of management studies, 1986. – №1.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Марія Володимирівна Погорелова
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.