Эффективные организационные структуры управления пожарной и радиационной безопасности АЭС с использованием когнитивных моделей
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.2405Ключові слова:
Когнітивні моделі, організаційна структура, концепція системи управлінняАнотація
Досліджено організаційні структури пожарної та радіаційної безпеки АЕС та запропоновано механізм їх удосконалення з використанням когнітивного моделюванняПосилання
- Ажмухамедов И. М. Моделирование на основе экспертных суждений процесса оценки информационной безопасности // Вестник
- АГТУ. – 2009. – №2. – С. 101–109.
- Кошкин К. В. Совершенствование организационной структуры управления информационными системами с использованием когнитивных моделей. /Шавалева В. И., Шамрай А.Н.// Інформаційні технології в економіці, менеджменті і бізнесі. Проблеми науки, практики і освіти. Тези доповідей: Матеріали XVI Міжнародної науково-практичної конференції. – К. : Вид-во Європейського університету,
- – С. 185–195
- Курило А. П. Аудит информационной безопасности. / Зефиров С. Л., Голованов В. Б. // – М.: Издательская группа «БДЦ-пресс», 2006. – 304 с.
- Максимов В. И. Аналитические основы применения когнитивного подхода при решении слабоструктурированных задач/ Корноушенко Е. К. // Труды ИПУ РАН. – 1999. – Т. 2. – С. 95–109.
- Возный А.М. Проектирование эффективной организационной структуры управления стоимостью портфеля проектов судостроительного предприятия/ Кошкин К.В., Шамрай А.Н., Фарионова Т.А.// Управління проектами та розвиток виробництва: зб.наук.пр.-Луганськ, 2010.-№2(34).-С.5-13.
- Хрусталев Е. Ю. Когнитивные технологи в теории и практике стратегического управления (на примере оборонно-промышленного комплекса) Макаренко Д. И. // Проблемы теории и практики управления. – 2007. – №4. – С. 25–33.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Евгений Анатольевич Квасневский
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.