Развитие программы энергопотребления коммунальной сферы Украины посредством использования инновационной методологии управления
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.2408Ключові слова:
Eнергоспоживання, програмний менеджмент, комунальна сфера, енергозбереження, Р2МАнотація
Розглядається можливість використання інноваційної методології управління для формування ефективної системи енергоспоживання в коммулній сферіПосилання
- Бушуев С.Д., Бушуева Н.С. Проактивное управление программами организационного развития // Управление проектами – 2007. – №4 – С. 37-50.
- Кишира Юджи. Совершенствование механизмов управления строительс-твом в общественном секторе японии с помощью методологии Р2М // Управление проектами – 2007. – №4 – С. 50-60.
- Руководство по управлению инновационными проектами и программами: т. 1, версия 1.2/ Пер. на рус. язык под ред. С.Д. Бушуева. – К.: Науковий Світ, 2009. – 173 с.
- Стандарт Project Management Institute с управления программами и портфелями. [Электронный ресурс] // Режим доступа: www/ URL: http: //pmi.ru/articles/presentations/12.
- Шигенобу Охара, Юджи Кишира. Применение методологии P2M в гражданском строительстве и анализ результатов //Управление проектами. 2005. – №3. – С. 2-11.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Альона Юріївна Старостіна
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.