Комплексный анализ выбора альтернативной стратегии развития морских транспортных компаний
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.2417Ключові слова:
Системний аналіз альтернатив, вибір стратегії розвитку, морська транспортна компанія, формулювання стратегії, етапи ростуАнотація
В статті проведено компдексний аналіз вибору альтернативної оптимальної стратегії розвитку морської транспортної компанії з урахуванням процедури формулювання стратегії і етапів її зростанняПосилання
- Peter Lorange. Corporate Planning: An Executive Viewpoint (Englewood Cliffs, N. J.: Prentice-Hall, 1980). – p.2.
- Peter F. Drucker. Management: Tasks, Responsibilities, Practices (New York: Harper & Row, 1973). – p. 61.
- Виханский О.С. Стратегическое управление: Учебник . – 2-е издание., перераб и доп. – М.: Гардарика, 1998. – 296с
- Баумен К "Основы стратегического менеджмента" Пер. с англ. Под ред. Л.Г.Зайцева, М.И. Соколовой . – М.: Банки и биржи, ЮНИТИ, 1997 – 175 с.
- Бакаев А.А., Пирожков С.И., Ревенко В.Л. Міжнародні транспортні коридори – пріоритет української економічної перспективи // Соціально-економічні дослідження в перехідний період. Україна в ХХІ столітті: концепції та моделі економічного розвитку: Матеріали доповідей економістів (22-26 травня 2000 р.). – Львів: НАН України. Інститут регіональних досліджень, 2001. – С. 447-465.
- Лапкіна І.О., Павловська Л.А., Болдирєва Т.В., Шутенко Т.М. Проектний аналіз: теоретичні основи оцінки проектів на морському транспорті: Навч. пос. / За заг. ред. І.О. Лапкіної. – Одеса: Фенікс, 2008. – 416 с.
- Майкл Портер – Конкурентная стратегия. Методика анализа отраслей и конкурентов, 2007.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Елена Андреевна Целовальникова
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.