Анализ особенностей сушки шерсти с помощью электромагнитных полей высокой частоты
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.2427Ключові слова:
Діелектрична проникність, волога вовна, електромагнітні поляАнотація
Створення технологій сушіння вовни за допомогою електромагнітних полів надвисокої частоти неможливе без знання фізичних параметрів вологою вовни, особливо її діелектричної проникностіПосилання
- Черенков А.Д., Свергун Ю.Ф., Андрейчук Е.И. Использование СВЧ энер-гии для сушки влажной шерсти // Вісник науки і техніки. – Харків: Будинок науки і техніки. – 1999. №1. – С.37-42.
- Черенков А.Д., Андрейчук Е.И. Теоретический анализ процесса СВЧ-сушки влажной шерсти. // Питання електрифікації сільського господарства. – Харків, 1998, с.97-100.
- Артемонов Ю.С., Вынов Ю.С. Электрофизические и электрохимиче-ские методы обработки материалов. – М.: Энергия, 1988. – 210 с.
- Андрейчук Е.И., Кравченко П.А. Расчеты измерения диэлектрических параметров шерсти с использованием СВЧ облучения // Украинский метрологический журнал. – Харьков: ГНПО «Метрология». – 1999. №1. С.37- 42.
- Окресс А. СВЧ-энергетика. – М.: Мир, 1965. – 750с.
- Мустяца В.Т. Тепло- и массообмен во влажных материалах в электрических полях высокой частоты. – Кишинев, Штиинца, 1985. – 64с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Игорь Викторович Руженцев
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.