Характеристики проектного середовища в системі централізованого звезення цукрових буряків
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.2506Анотація
Критерієм оптимальності параметрів конфігурації парку автомобілів у проектах централізованого звезення цукрових буряків є питомі зведені затрати коштів на транспортування та приймання цукрових буряків. Процесам заготівлі цукрового буряка притаманний ймовірнісний характер. Необхідне врахування стохастичних явищ у розроблені методів розв’язання проблеми заготівлі коренів.Посилання
- Галушко В.Г. Вероятносно-статистические методи на автотранспорте. / В.Г. Галушко – К.: Вища школа, 1976. – 232с.
- Дружинин В.В. Системотехника. / В.В. Дружинин, Д.С. Конторов. – М.: Радио и связь, 1985. 200с.
- Жытков В.А. Методы оперативного планирования грузовых автомобильных перевозок. / В.А. Жытков, К.В. Ким – М.: Транспорт, 1982. – 184с.
- Керівництво з питань проектного менеджменту: Пер. з англ. /Під ред. Бушуєва С.Д. – 2-ге вид., перероб. – К.: Видавничий дім “Деловая Україна”, 2000. – 198с.
- Кожин А.П. Математические методы в планировании и управлении грузовыми автомобильными перевозками. / А.П. Кожин – М.: Высш. шк., 1979. – 302с.
- Кригуль Р. Дослідження потреби у транспортних засобах для перевезення цукрових буряків від (ІСГ) на бурякопункти / Р. Кригуль // Вісник Львівського державного аграрного університету: агроінженерні дослідження. – 2006. – №10. – С. 119−128.
- Рач В.А. Принципы системного подхода в проектном менеджменте // Управління проектами та розвиток виробництва: Зб.наук.пр. − Луганськ: Вид-во СНУ ім. В.Даля, 2000. - № 1(1). − С.7-9.
- Рыбак А.И. Управление проектной деятельностью на государственном уровне / А.И. Рыбак // Вісник СУДУ ім. В.Даля. – №3 (11). – Луганськ, 2006. – С. 22−23.
- Сидорчук О.В. Розвиток теорії функціональних структур матеріального виробництва / О.В. Сидорчук // Вісник Львівського державного аграрного університету: агроінженерні дослідження. – 2003. – № 7. – С. 3−8.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 О.В. Сидорчук, Віталій Мефодійович Боярчук, Роман Євгенович Кригуль
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.