Синергетичний ефект портфеля проектів
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.2512Ключові слова:
синергія, синергетичний ефект, портфель проектівАнотація
В статті розглядаються питання, пов’язані з проявами ефекту синергізму в діяльності організації. Автори аналізують показники, за рахунок яких досягається синергетичний ефект портфелю проектів.Посилання
- И.Ансофф. ”Стратегическое управление”//Сокр. пер. с англ. / Науч. ред. и авт. предисл. Л.И. Евенко. М.: Экономика, 1989. − 519 с.
- Д.Володин, А.Снегирев. Система внеэкономической оценки и потенциала развития организаций.
- О синергетическом эффекте и его использовании при управлении развитием компании. Статьи компании ПрофРост. http//www.profrost.ru.
- Методика измерения динамических параметров экономического роста/ Волгоградский государственный технологический университет. Кафедра ММиОП. http/mmop.vstu.ru.
- В.В.Кафидов, Т.В.Скипетрова. Теория организации: Учебное пособие для вузов.- М.: Академический проект: Фонд ”Мир’’, 2005. – 144с.
- В.И.Подлесных. Теория организации: Учебник для вузов. − СПб.: Издательский дом «Бизнес-пресса», 2003. − 336с.
- Методы управления портфельными рисками. Под ред. И.Л. Туккеля. Институт инноватики.
- Р.Ф.Юсупова. Организационно-экономические аспекты повышения эффективности сельскохозяйственных кооперативных формирований. Автореферат диссертации. Оренбург, 2009.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Інга Борисівна Семко, Тетяна Юріївна Олєйнікова
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.