Логические модели структурного синтеза территориально-пространственно-распределенной системы офисов программы
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.2516Ключові слова:
управління проектами, синтез, офіс програмиАнотація
У статті розглянуто теоретико-множинний опис логічних моделей синтезу офісів програм і проектів як територіально-просторово-розподілену систему.Посилання
- Управление проектами: [учебное пособие для студентов] / И.И. Мазур, В.Д. Шапиро, Н.Г. Ольдерогге, А.В. Полковников. – 5-е изд., перераб. – М.: Издательство «Омега-Л», 2009. – 960с.
- Нефедов Л.И. Концептуальная модель синтеза территориально-пространственно-распределенной системы офисов программ / Л.И. Нефедов, Ю.А. Петренко // Современные информационные технологии в экономике и управлении предприятиями, программами и проектами: междунар. науч-техн. конф., 2009 г. : тезисы докл. – Харьков «ХАИ»: 2009. – С. 185-187.
- Руководство к Своду знаний по управлению проектами (Руководство PMBOK®) Третье издание 2004 Project Management Institute, Four Campus Boulevard, Newtown Square, PA 19073-3299 USA / США – 200c.
- Управління проектами: навчальний посібник [для студ. виш. навч. закл.] / Нефьодов Л.І., Петренко Ю.А., Кривенко С.А., та ін. – Харків: ХНАДУ, 2004. – 200с.
- Нефедов Л.И. Модели выбора программного обеспечения офиса по управлению проектами / Л.И. Нефедов, В.Е. Овчаренко, Ю.А. Петренко, Т.В. Плугина, В.А. Щеголь // Технология приборостроения – Х.: 2008. – Вып. № 1 – С. 23-27.
- Нефедов Л.И. Модели синтеза организационного обеспечения офисов по управлению программами / Л.И. Нефедов, Ю.А. Петренко, Т.В. Плугина // ВосточноЕвропейский журнал предковых технологий – Харьков: 2009 – Вып. № 1/6 (37) – С. 31-36.
- Нефедов Л.И. Модели выбора технических средств управления программами и проектами офиса / Л.И. Нефедов, Ю.А. Петренко, Е.В. Токарева, Т.В. Плугина, О.В. Василенко // Технология приборостроения – Харьков: 2008 – Вып. № 2 – С.35-43.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Ю.А. Петренко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.