Методика обоснования комплексной эффективности инвестиционно-строительного проекта
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.2521Ключові слова:
інвестицйно-будівельний проект, багатокритеріальна задача, ефективністьАнотація
Розглянуто комплекс моделей урахування екологічної складової при побудові векторного критерію ефективності інвестиційно-будівельного проекту.Посилання
- http://ukrstat.gov.ua - официальный сайт Госкомитета статистики Украины.
- Петров Е.Г., Новожилова М.В., Гребеннік I.В. Методи і засоби прийняття рішень у соціально-економічних системах. – К.: Техніка, 2003. – 240с.
- Тян Р.Б., Павлов Ф.И. Выбор варианта инвестирования программ на сетевой структуре // Економікс: проблеми теорії та практики. – Вып. 77. – Днепропетровск: ДНУ, 2001. – С.27-36.
- Новожилова М.В., Долгова Н.Г, Синельникова О.В. Метод оценки альтернативных вариантов функционального зонирования территории города // АСУ и приборы автоматики. – Вып. 145. – Харьков: ХНУРЭ, 2008. – С.75-80.
- Беленченко И.В. Математическое моделирование инвестиционных затрат проекта с учетом различной стоимости ресурсов // Науковий вісник будівництва. Вип. 54. – Харків: ХДТУБА, 2009. – С.244-248.
- М.В. Новожилова, І.В. Беленченко, М.М. Мурін Урахування впливу можливої пожежі при побудові векторного критерію ефективності проекту логістичного комплексу // Проблемы пожарной безопасности. – Вып. 26. – Харьков: УГЗУ, 2009. – С.114-118.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Игорь Владимирович Беленченко, Марина Владимировна Новожилова
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.