Разработка методики учета динамического коэффициента готовности текущего вопроса при компьютерном тестировании знаний
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.2543Ключові слова:
динамічний коефіцієнт, нечіткі множини, лінгвістична змінна, час відповіді, складність питанняАнотація
Запропоновано методику оцінки знань із урахуванням динамічного коефіцієнта, що характеризує залежність результатів тестування від часу. Розроблено алгоритм ідентифікації значень динамічного коефіцієнта з урахуванням складності питання з використанням теорії нечітких множин.Посилання
- Слободин А.В., Часовских В.П. Совершенствование оценки знаний методом тестирования [Электронный ресурс] / IX Всероссийская научно-методическая конференция ”Телематика’2002” / Секция: Создание электронных средств учебного назначения общего и профессионального образования. Режим доступа: www/ URL: http://www.ict.edu.ru/vconf/index.php?a=vconf&c=get-Form&r=thesisDesc&d=light&id_sec=62&id_thesis=2073. - Загл. с экрана.
- Аванесов В.С. Форма тестовых заданий [Текст] / В.С. Аванесов Учебное пособие, 2 изд. переработанное и расширенное. – М.: Центр тестирования, 2005.– 156 с.
- Павлова И.Н., Одиноков А.В. О проблеме угадывания правильного ответа в тесте [Текст] / И.Н. Павлова, А.В. Одиноков // Международный конгресс конференций ”Информационные технологии в образовании” (ИТО-2003) Секция: 6. ИКТ в контроле и оценке результатов обучения. / Режим доступа: www/ URL: http://www.ict.edu.ru/vconf/index.php? a=vconf&c=getForm&r=thesisDesc&d=light&id_sec=123&id_thesis=4654. Загл. с экрана.
- Немировский В.Б. Реализация разновидностей открытой формы компьютерного тестирования знаний. [Текст] / В.Б. Немировский // Известия Томского политехнического университета, 2006. - Т. 309. - № 7.
- Ким В.С. Коррекция тестовых баллов на угадывание [Текст] / В.С. Ким // Педагогические измерения, 2006.- №4. – С.47-55.
- Олейник Н. М. Учебное пособие по спецкурсу ”Тест как инструмент измерения уровня знаний и трудности заданий в современной технологии обучения” [Текст] / Н. М. Олейник: Донецк, 2003. - 65 с.
- Ким В.С. Тестирование учебных достижений. Монография [Текст] / В.С. Ким: - Уссурийск: Изд.УГПИ, 2007. - 214 с.
- Углев В. А. Методы нечёткой логики при уточнении результатов тестирования [Текст] / В.А. Углев // Молодёжь и наука: начало XXI века: Материалы Всероссийской научно-технической конференции студентов, аспирантов и молодых учёных: В 3 ч., Ч. 1. - Красноярск: ИПЦ КГТУ, 2006. - С. 301
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Ю.К. Тараненко, Н.О. Ризун
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.