Система підтримки прийняття рішень із вдосконалення конструкції автотранспортних засобів
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.2549Ключові слова:
система підтримки прийняття рішень, автотранспортні засоби, вдосконалення, стратегії, фактори, програмний комплекс, гальмове керуванняАнотація
Розглянута змістовна і формальна постановка задачі розробки спеціалізованої системи підтримки прийняття рішень з вдосконалення конструкції автомобільних транспортних засобів, наведений узагальнений алгоритм розв’язання задачі та описана програмна реалізація наведеного алгоритму на прикладі модуля оптимізації конструкції гальмової системи колісних машин.Посилання
- Халл Э., Джексон К., Дик Д. Разработка и управление требованиями. Практическое руководство пользователя. Второе издание – М.: «Telelogic-Press», 2005. – 240c.
- CarSIM 7 Theoretical Guide / Published by Mechanical Simulation Systems, Inc., 2007.
- modeFRONTIER Learning E-Course / Esteco s.r.l, 2009.
- В.И. Лямец, А.Д. Тевяшев. Системный анализ. Вводный курс. / 2-е издание, переработанное и дополненное – Х.: ХНУРЭ, 2003 – 449с.
- Раймпель Й. Шасси автомобиля: Элементы подвески / пер. с нем. А.Л. Карпухина; под ред. Г.Г. Гридасова. М.: Машиностроение, 1987. – 288с.
- Thomas D. Gillespie. Fundamentals of Vehicle Dynamics. / Published by Society of Automobile Engineers (SAE), Inc., 2004. – 294p.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Василь Олександрович Гелло
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.