Експериментальне дослідження массобмінних характеристик вихрових розпилюючих массообмінних аппаратів
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2014.26252Ключові слова:
вихор, аппарат, массобмін, експеримент, протитечія, розрахунок, фаза, критерій, бризкоунесенняАнотація
В статті розглянуто методику проведення експериментальних досліджень ВРПМА, наведені результати вимірювань та описаний аналіз отриманих графічних залежностей та видані рекомендації по наступним дослідженням. Наведені основні массообмінні та гідродинамічні характеристики ВРМПА при різних режимах. Наведена методика аналітичного визначення гідравлічного опору, геометричних розмірів апарату, а також розмірів дисперсної фази, що забезпечить найбільшу питому ефективність використання об’єму обладнання.
Посилання
- Sklabinskij, V. I., Kochergin, N. A., Al' Hajjat Mohammed, N. K. (2012). Vlijanie gidrodinamicheskih parametrov gazovogo potoka na intensivnost' vnutrennih cirkuljacionnyh tokov v kapljah zhidkosti v massoobmennoj kamere raspylivajushhego protivotochnogo apparata. Vіsnik SumDU, 2 (102).
- Sklabіns'kij, V. І. (2000). Vtrati energії v masoobmіnnіj kamerі і radіal'nomu difuzorі vihrovogo rozpiljuval'nogo protitechіjnogo masoobmіnnogo aparata. Vіsnik Sum DAU, 5, 70–74.
- Sklabіns'kij, V. І., Vakal, S. V. (1999). Formuvannja ploskogo vihrovogo gazovogo potoku v robochіj kamerі vihrovogo rozpiljuval'nogo protitechіjnogo masoobmіnnogo aparata. Vodne gospodarstvo Ukraїni, 5-6, 37–38.
- Al' Hajjat Mohammed, N. K., Mohammed, D. M. Abdullah (2012). Jeksperimental'noe opredelenie harakteristik vihrevyh raspylivajushhih protivotochnyh massoobmennyh apparatov (VRPMA). Vіsnik Shіdnoukraїns'kogo nacіonal'nogo unіversitetu іmenі Volodimira Dalja, 15(186), Part 2, 175–183.
- Povh, I. L. (1974). Ajerodinamicheskij jeksperiment v mashinostroenii. Lviv, "Mashinostroenie" (Leningradskoe otdelenie), 480.
- Sklabinskij, V. I. (1998). Bryzgounos v vihrevyh raspylivajushhih protivotochnyh massoobmennyh apparatah. Jekotehnologii i resursosberezhenie, 2, 66–70.
- Sklabinskij, V. I. (1998). Jeksperimental'noe issledovanie massoobmennyh harakteristik VRPMA. Vіsnik ІAN, 3-4, 60–65.
- Jeshvort, R. F. (1968). Titrimetricheskie metody analiza organicheskih soedinenij. Moscow: Metody prjamogo titrovanija, 354.
- Sklabіns'kij, V. І. (2000). Proektuvannja pіdvedennja gazu do robochoї kameri vihrovogo protitechіjnogo masoobmіnnogo aparata. Hіmіchna promislovіst' Ukraїni, 3, 48–52.
- Sklabіns'kij, V. І. (2000). Vpliv gіdrodinamіchnih parametrіv vihrovogo gazovogo potoku na robotu vihrovogo rozpiljuval'nogo protitechіjnogo masoobmіnnogo aparata. Vіsnik Sum DU, 15, 46–51.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Надим Касим Мохаммед Ал Хайят
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.