Технологія безвідчіпного виконання вантажних операцій на проміжних станціях
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.2630Ключові слова:
проміжні станції, дільнична швидкість, збірні поїзда, вантажні операції, відчеплення вагонів, з’єднувальні коліїАнотація
Розглядаються питання виконання вантажних операцій без відчеплення вагонів від збірних поїздів та подавання їх на вантажні фронти, що дозволяє економити витрати на побудову з’єднувальних колій та маневрову роботу на проміжних станціях.Посилання
- Котенко А.М. Про перспективи впровадження глобальних систем визначення місцезнаходження і координат та транспортних засобів та контейнерів /Котенко А.М., Шевченко В.І., Шилаєв П.С. //Інформаційно-керуючі системи на залізничному транспорті. - Харків: УкрДАЗТ - 2007.- №3.
- Котенко А.М. Тези доповідей першої міжнародної конференції «Ресурсозберігаючі технології в експлуатації засобів транспорту в умовах формування залізниць України»/ Котенко А.М., Шевченко В.І. м.Євпаторія.- 22-25 травня 2007р.
- Шевченко В.І. Тенденції удосконалення технології та технічних засобів на перевантажувальних операцій. / Шевченко В.І., Петров В.І., Котенко А.М. //Інформаційно-керуючі системи на залізничному транспорті -2006р. -№1.-C.33-35.
- Шевченко В.І. Удосконалення технології перевезення вантажів в універсальних контейнерах /Шевченко В.І., Шилаєв П.С., Котенко А.М. //Восточно-Европейский журнал передовых технологий. - 2007р.- № 6/5 (30).- C.12-17.
- K. Iwasa. Rail international, 2004. – M 8/9. – P. 78 – 84.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 А.М. Котенко, П.C. Шилаєв, В.І. Шевченко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.