Оптимизация расчета гидравлических сетей с висящими узлами
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.2648Ключові слова:
гідравлічна мережа, висячий вузол, оптимізація, розрахунокАнотація
Описана ідея спільного застосування методу топологічної згортки та оптимізаційного розрахункового алгоритму для розрахунку гідравлічних мереж, які містять висячі вузли. Наведені теоретичні основи методів, їх основні переваги, а також практичний приклад розрахунку за допомогою запропонованої методики.Посилання
- Щербашин Ю.Д. Метод решения задач нелинейного программирования с использованием базиса переменной размерности. // Проблемы управления и информатики. -2006.-№3. -С.27-36.
- Винничук С. Д. Метод линейной свертки для расчета распределительных сетей. // Моделирование и диагностика сложных процессов и систем: Сб. науч. тр. – Киев: ИПМЭ НАН Украины, 1997. – с. 71-79.
- Гасс С. Линейное программирование. –М.: Физматгиз, 1961, -303с.
- Меренков А.П., Хасилев В.Я. Теория гидравлических цепей. –М.: Наука, 1985.- 278с.
- Дерябин А.Н., Кондратьев А..В., Файзуллин Р.Т., Федоров С.В. Квазистационарный расчет больших электрических цепей с нелинейными элементами. // Труды Международной конференции “Математические модели и методы их исследования”.-: Красноярск – 2001.- Т.1, С.223-227.
- Щербашин Ю.Д. Об одном методе улучшения непрерывного производственного процесса. // Автоматика и телемеханика. –1970.-№9.-С.119-125.
- Левин М.М., Волковицкая П.И., Лаптин Ю.П.,Журбеннко Н.Г. Использование средств оптимизации в системе автоматизированного проектирования энергетических котлоагрегатов КРОКУС. //Энергетика и электрификация.-2003.-№7. -С41-51.
- Константинова Е.С., Курдюк Е.В., Щербашин Ю.Д. Оптимизация технологического режима цеха синтеза аммиака. // Сб.”Моделирование и оптимизация каталитических процессов”. –М.:Наука, 1965, -С.109-127.
- Griffith R. E., Stewart R. A. A non-linear programming technique for the optimization of continuous processing systems. — Management Sci., 1961, № 7, p.379–392.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 С.А. Исаенко, В.Н. Медведева, Ю.Д. Щербашин
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.