Математическая модель тепломассообмена вспучивающейся частицы в потоке
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.2655Ключові слова:
математична модель, масовіддача, температура, потікАнотація
У статті наводиться математична модель тепломасообміну частинки, що спучується, у потоці при термообробці, а також її рішення методом контрольного об’єму. Визначено оптимальні параметри термообробки. Наведені розрахунки можуть використовуватися в методиках розрахунку складних тепломасообмінних процесах.Посилання
- Павленко А.М. Стійкість емульсій при технологічних впливах.- Дніпропетровськ.: Наука і освіта, 2000.-140с.
- Коваль В.П., Михайлов С.Л. Гидродинамические характеристики центробежной форсунки. Теплоэнергетика, №5, 1972.
- Вулис Л.А., Устименко Б.П. О влиянии неизотермического поля на аэродинамику потока в циклонной топочной камере. Теплоэнергетика, №4, 1956.-С.37.
- Долинский А.А., Павленко А.М., Басок Б.И.. Теплофизические процессы в эмульсиях. К.: Наукова Думка, 2005. - 264 с.
- Беляев Н.М., Рядно А.А.. Методы теории теплопроводности/ Учебное пособие для вузов. В 2-х частях. Ч.1. – М.: Высш.школа, 1982. – 327с.
- Сорокова Н.М. Моделювання тепло- і масопереносу при зневодненні пористих тіл з метою оптимізації процесу сушіння. Дисертація на пошук наукового ступеню кандидата технічних наук. ІТТ НАНУ. Київ – 2003.
- Павленко А.М., Чейлытко А.А.. Особенности тепломассообменных процессов в вихревом потоке с влажными дисперсными частицами.//Восточно-европейский журнал передовых технологий 5/6 (41). Харьков, 2009. – с. 4 – 7.
- Патанкар С.. Численные методы решения задач теплообмена и динамики жидкости. – М.: Энергоатомиздат, 1984. – 150 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 А.М. Павленко, А.А. Чейлытко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.