Один з напрямків розробки безвібраційних обробних комплексів
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.2667Ключові слова:
гармонія, механічна система, технологічний процес, коливання, вібрації, якість обробки, урівноважена система сил, шумАнотація
У статті розглядається один з напрямків зменшення впливу вібрацій, які виникають від дії збурюючих джерел у механічних системах устаткування. Що дає можливість проектувати безвібраційну механічну обробку, дозволяючи одержувати більш якісну продукцію та в підсумку знижує рівень шуму.Посилання
- Яблонский А.А., Норейко С.С. Курс теории колебаний. – М.: Высшая школа, 1966. – 254с.
- Пановко Я.Г. Введение в теорию механических колебаний. – М.: Наука, 1971. – 240с.
- Грановский Г.И., Грановский В.Г. Резание металлов. – М.: Высшая школа, 1985. – 304с.
- Григорьев В.И., Мякишев Г.Я. Силы в природе. 4-е изд., – М.: Наука, 1973. – 414с.
- Пуховский Е.С., Таврит Г.Э., Лещенко М.И. Безвибрационное многолезвийное резание. – К.: Техніка, 1982. – 114с.
- Бармин Б.П. Вибрации и режимы резания. – М.: Машиностроение, 1972. – 69с.
- Бобров В.Ф., Грановский Г.И., и др. Развитие науки о резании металлов. – М.: Машиностроение, 1967. – 410с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Юрій Іванович Сичов, Бенгард Григорович Лях, Віктор Іванович Неко, Володимир Володимирович Самчук
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.