Экспериментальные исследования деформирования и устойчивости оболочек нулевой гауссовой кривизны
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.2668Ключові слова:
оболонки, гаусова кривизна, багатофакторний експеримент, голографічна інтерферометріяАнотація
Представлена методика і результати комплексного експериментального вивчення докритичних переміщень і процесу втрати стійкості неоднорідно навантажених циліндричних, конічних, овальних і овально-конічних оболонкових конструкцій методами голографічної інтерферометрії і багатофакторного структурно-екстраполяційного аналізу (БСЕА).Посилання
- Вест Ч. Голографическая интерферометрия// М.: Мир, 1982. -504 с.
- Моссаковский В.И., Мильцын А.М., Олевский В.И. Деформирование и устойчивость технологически несовершенных цилиндрических оболочек при неоднородном напряженном состоянии // Проблемы прочности. – 1990. - N12. - C.28-32.
- Кудрин А.Б., Бахтин В.Г. Прикладная голография (исследование процессов деформации металлов)// М.: Металлургия, 1988. - 248 с.
- Козачок А.Г. Голографические методы исследования в экспериментальной механике// М.: Машиностроение, 1984. - 176 с.
- Моссаковский В.И., Мильцын А.М., Селиванов Ю.М., Олевский В.И. К вопросу автоматизации обработки результатов голографического эксперимента // Проблемы прочности.– 1994. – N 5. – C.78-85.
- Пилов П.И., Мильцын А.М., Олевский В.И. Многофакторный структурно-экстраполяционный анализ в задачах управления эффективностью обогатительных процессов// Збагачення корисних копалин: Наук.-техн. зб. – 2009. – Вип. 36(77)-37(78). – С. 204 – 217.
- Филаретов Г.Ф. К вопросу о построении нелинейной регрессионной модели по данным пассивного эксперимента/ В кн.: Проблемы планирования эксперимента// М.: Наука, 1969. - с. 5 - 10.
- Пилов П.И., Мильцын А.М., Олевский В.И. Нелинейный анализ эффективности обогащения и прочности тонкостенных элементов машин на основе стандартизованных многофакторных моделей // Збагачення корисних копалин: Наук.-техн. зб. – 2009. – Вип. 39(80). – С. 202 – 214.
- Мильцын A.M. Олевский В.И. Алгоритмизация построения, статистической обработки и анализа многофакторной регрессионной модели, содержащей управляемые, неуправляемые или смешанные переменные, в интерактивном режиме // Днепропетровск, 1988. - 157 с. Деп. в ВИНИТИ 13.01.88, №188 - В88.
- Красовский В. Л. Деформирование и выпучивание гладких и подкрепленных цилиндрических оболочек при статическом нагружении (экспериментально-теоретическое исследование): Дис... д-ра техн. наук: 05.23.17 / Приднепровская гос. академия строительства и архитектуры. - Д., 2000. - 367 c.
- Преображенский И.Н. Грищак В.З. Устойчивость и колебания конических оболочек//М., 1986.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Анатолий Михайлович Мильцын, Виктор Исаакович Олевский, Ю.Б. Олевская, В.В. Плетин
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.