Каолін KICK-2 як фактор впливу на технологічні властивості та структуроутворення суспензій
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.2678Ключові слова:
каолін, суспензія, структура коагуляційна, властивостіАнотація
Наведено особливості складу та властивостей каоліну KICK-2 (Німеччина), показано можливість його використання для регулювання характеристик коагуляційного структуроутворення, плинності та литтєвих властивостей водних систем, що застосовуються в технології кераміки.Посилання
- Сальник В.Г., Мочурад В.В. Совершенствование технологических процессов производства санстройизделий на ЗАО Славутский комбинат «Будфарфор» // Збірник Будівельні матеріали, вироби та санітарна техніка. – 2008. - № 3 (30). - С. 81 – 84.
- Сальник В.Г., Свідерський В.А., Черняк Л.П. Питання виготовлення санітарної кераміки литвом під тиском // Харків: Восточно-Европейский журнал передовых технологий. – 2008. - № 3/1 (33). – С. 72 – 76.
- Fiebiger W. New developments of clay components for high pressure casting bodies for sanitaryware // International Ceramics Journal. – 1997. - Vol. XV. - N 5.
- Михалев В.В., Власов А.С. Каолины для производства санитарно-технических изделий // Стекло и керамика. – 2006. - № 9. – С. 17-21.
- Schwerdtner G., Anger H., Storr M. Kaolin Kemmlitz // Free State of Saxony: Saxony State Office for Environment and Geology – 2006.
- Круглицкий Н.Н. Физико-химические основы регулирования свойств дисперсий глинистых минералов. – К.: Наукова думка, 1968. – 320 с.
- Физико-химическая механика дисперсных минералов. Под общ. ред. Круглицкого Н.Н. / Ничипоренко С.П., Круглицкий Н.Н., Панасевич А.А., Хилько В.В. – К.: Наукова думка, 1974. – 246 с.
- Ходаков Г.С. Реология суспензий. Теория фазового теченияи и ее экспериментальное обоснование // Рос. хим. ж. (Ж. Рос. хим. об-ва им. Д.И. Менделеева),. – 2003. - т. XLVII - № 2. – С. 33 - 44.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 В.Г. Сальник, Л.П. Черняк
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.