Технологія напоїв на основі водних екстрактів шипшини, обліпихи та калини
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2014.27659Ключові слова:
технологія безалкогольних напоїв, вихровий шар феромагнітних частинок, водні рослинні екстрактиАнотація
В статті представлено розроблені принципові технологічні схеми отримання рослинних екстрактів, методом настоювання при постійній температурі з плодів шипшини, обліпихи та калини оброблених у вихровому шарі феромагнітних частинок, а також напоїв, морсів та фізів на їх основі. Принципові технологічні схеми використані при розробці технічних умов "Напої безалкогольні на основі рослинних екстрактів".
Посилання
- Domaretsky, V. A., Pribilsky, V. L., Mikhailov, M. G. (2005). Technology extracts, concentrates and beverage products from vegetable raw materials. Vinnitsa, 408.
- Kaprelyanz, L. V., Iorgachova, K. G. (2003). Functional products.Odessa. 312.
- Roberfroid, M. (1995). From Functional Food to Functional Food Science. Budapest, 16.
- Potter, D. (1991). Functional foods offer products developers new openings, 138.
- Mazza, Y. (1998). Functional Foods: Biochemical and Processing Aspects. Bazel, 27.
- Hnitsevych, V. A., Korshunova, G. F., Fedotov, N. A. (2013). Technology of beverages. Donetsk, 312.
- Sukmanov, V. A., Mironova,I.A. (2005). Extraction of vitamin C fruit of dog-rose under the action of high-pressure washers. Donetsk, 103–106.
- Pavlyuk, R. Y., Tcherevko, A. I., Pogarska, V. V. (2002). New technologies bioactive herbal supplements and their use in products immunomodulatory and radioprotective effect. Kharkiv, 205.
- Collection of recipes of dishes and food products for catering (2009). Kiev, 680.
- Collection of recipes of dishes and food products for catering (2003).St. Petersburg, 679.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Тетяна Вікторівна Капліна, Денис Анатольевич Миронов
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.