Комп’ютерне моделювання транспортних потоків для оцінки забруднення повітря в умовах міста
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.2776Ключові слова:
автомобільний транспорт, транспортні потоки, забруднення атмосфери, математичне моделюванняАнотація
Досліджено зв’язок механізму формування шкідливих викидів автотранспортними потоками у великому місті з об’ємами використовуваного палива та режимами руху автомобільного транспорту.Посилання
- Статюха, Г.A. Оптимальное проектирование сетей мониторинга состояния атмосферного воздуха [Текст] / Статюха, Г.A., Шахновский А.М., Годзевич В.И., Безносик Ю.А. // Математические методы в технике и технологиях. – ММТТ-21: сб. трудов ХХІ Международ. науч. конф. – т. 3. – Саратов, 2008. – С. 220-221.
- Семенов, В.В. Математическое моделирование транспортных потоков мегаполиса: Препринт № 34 [Текст] / В.В. Семенов // Институт прикладной математики им. М.В. Келдыша РАН. — М., 2004.
- Колесов, В.И. Динамические характеристики однородного транспортного потока [Текст] / Колесов В.И., Колесников С.П., Колесов Г.В. // Транспортные проблемы Западно-Сибирского нефтедобывающего комплекса. – Тюмень, 2002. – С. 130-136.
- Канило, П.М. Автомобиль и окружающая среда: Учеб. пособие [Текст] / П.М. Канило, И.С. Бей, А.И. Ровенский – Харьковский гос. автомобильно-дорожный технический ун-т / П. М. Канило (ред.). — Харків: Прапор, 2000. — 304 с.
- Сисюк, Г.Ю. Імітаційна модель транспортного потоку на перехресті [Текст] / Г.Ю. Сисюк, О.М. Мотолига, І.К. Скриль // Вісник КДПУ імені Михайла Остроградського. – Випуск 1/2009 (54). – Частина 1. – C. 28-32
- Транспортные магистрали как источник загрязнения окружающей среды [Текст] /А.Е. Воробьев, В.И. Сарбаев, В.В. Дьяченко, О.С. Шилкова; под ред. В.И. Сарбаева; Московский гос. индустриальный ун-т — М.: РИЦ МГИУ, 2000. — 52с. — Библиогр.: 52 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Ю.М. Антоненко, А.М. Шахновський
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.