Автоматизация технологической подготовки производства ОАО «Мотор Сич» в среде АСТПП на базе TechCARD/Search
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.2787Ключові слова:
автоматизація, технологічна підготовка, інтегрування, комп’ютерні технології, функціональність.Анотація
Створення й впровадження автоматизованої системи технологічної підготовки виробництва на ВАТ «Мотор Сич» на базі комплексу TechCARD/Search. Опис робіт із впровадження цієї системи, основні принципи побудови й функції. Опис інтеграції комплексу TechCARD/Search з різними CAD/CAM системами, застосовуваними на ВАТ «Мотор Сич».Посилання
- Братухин А.Г., Дмитриев В.Г. Стратегия, концепция, принципы CALS.// Российская энциклопедия CALS. Авиационно-космическое машиностроение/гл. ред. А.Г. Братухин.М.: ОАО «НИЦ АСК».- 2008, C. 15-26.
- Богуслаев В.А., Мозговой В.Ф., Балушок К.Б. и др. Компьютеризация технологической подготовки производства новых изделий // Авиационная промышленность. – 1999, - № 2. – С. 16 – 18.
- Леховицер В.А., Сорокин В.Ф., Балушок К.Б. и др. Информационные технологии в наукоёмком машиностроении: Компьютерное обеспечение индустриального бизнеса / Под общ. ред. А.Г. Братухина. – К.: Техніка, 2001. С. – 456 – 475.
- ГОСТ 34.003-90 Информационная технология. Комплекс стандартов на автоматизированные системы. Термины и определения.
- ГОСТ 2.501-88. Единая система конструкторской документации. Правила учета и хранения.
- А. Суханова. Для авиадвигателестроения NX – вне конкуренции. Интервью Д.Н. Елисеева, директора по ИТ ММПП «Салют»// CAD/CAM/CAE Observer/ #6(36).- 2007, С. 7-14.
- Цветков В.Д. Система автоматизации проектирования технологических процессов. М. “Машиностроение”, 1972
- Булавкин В.В., Хоменко В.В., Потапов П.Ю. Автоматизированная технологическая подготовка производства ракетно-космической техники// Российская энциклопедия CALS. Авиационно-космическое машиностроение/гл. ред. А.Г. Братухин.М.: ОАО «НИЦ АСК».- 2008, С. 318-330.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 А.В. Богуслаев, В.Ф. Мозговой, К.Б. Балушок, В.А. Реученко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.