Исследования и оптимизация характеристик входного патрубка осевого компрессора установки ГТЭ-110
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.2790Ключові слова:
вхідний патрубок, аеродинамічні характеристики, втрати енергії, повітрянозабірний тракт.Анотація
Представлено результати комплексного дослідження аеродинамічних, енергетичних та динамічних характеристик вхідного патрубка осьового компресора установки ГТЕ-110 на основі фізичного моделювання процесів у його елементах. Визначенi конструктивні рішення, які направлені на зниження втрати.Посилання
- Тарабрин А.П., Разработка компрессорных ступеней с расширенным диапазоном работы. – Санкт-Петербург: Труды ЦКТИ, выпуск №187, 1981. – С.30-41.
- Лебедев А.С., Латыпов Г.Г., Соломатников А.А., Нечкин Б.В., Нарышкин В.Ф. Выбот параметров, разработка и модельные испытания компрессора энергетической газотурбинной установки ГТЭ-65 среднего класса мощности. – Санкт-Петербург: ISSN 0131-1336 Тяжелое машиностроение, № 1, 2007 г. , - С.2-6.
- Бодров А.И., Степанов Г.В. Газодинамический анализ и совершенствование конструкции всасывающего патрубка компрессора газотурбинной установки ГТЭ-160. – Санкт-Петербург: Энергетические машины и установки , № 1, 2009 г., С. 15-18.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 В.Е. Михайлов, Л.А. Хоменок, В.В. Шерапов, Б.В. Нечкин, Н.А. Рябов, М.Р. Гасуль
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.