Расчетно-экспериментальные исследования всасывающего и выхлопного трактов ГТД энергоблока ГТЭС c двигателем НК-16СТ
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.2792Ключові слова:
всмоктуючий тракт, газотурбінний двигун, вихлопний тракт, розрахунково-експериментальні дослідження, повний тиск, вібрація.Анотація
Для всмоктуючого тракту ГТД газоперекачувального агрегату приведені результати розрахунково-експериментальних досліджень рівномірності поля швидкостей і повного тиску на вході в двигун. Для вихлопного тракту ГТД приведені результати розрахунково-експериментальних досліджень вібраційного стану завитка для різних режимів роботи двигуна.Посилання
- Кувайцева И.Р. О проектировании входных трактов ГПА “НЕВА-16” и “НЕВА-25” на основе численного моделирования пространственных течений / И.Р. Кувайцева, С.Х. Сизова, В.М. Юрочкин, Д.К. Зайцев, А.И. Кириллов, В.В. Рис, Э.А. Рудинский, Е.М. Смирнов // Турбины и компрессоры. Выпуск №6,7 (2,3-98). Санкт-Петербург, 1998 г., С. 5-13.
- Вершавский С. Особенности проектирования выхлопного патрубка ГТД-110 / С. Вершковский, Б. Исаков, В. Стародубец, В. Федан // «Газотурбинные технологии». Май-июнь 2002 г. С. 18-19.
- Римский-Корсаков А.В. Акустика турбулентных потоков – М.: Наука, 1983. – 157с.
- Сидоренко М.К. Виброметрия газотурбинных двигателей – М.: Машиностроение, 1973. – 224с.
- Лобанов А.Ю. Анализ динамических нагрузок в потоке выхлопа газоперекачивающих агрегатов (ГПА) / А.Ю. Лобанов, А.Ф. Сальников // Внутрикамерные процессы, горение и газовая динамика дисперсных систем: Международная научная конференция “Проблемы баллистики – 2006” Пятая международная школа-семинар. – СПб, 2006. – С. 149-150.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 А.В. Смирнов, В.А. Левашов, Д.А. Сидоренко, В.Г. Гадяка, А.Н. Маркушин
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.