Верификация модели смешения в низкоэмисионном горелочном устройстве
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.2794Ключові слова:
завіхрювач, камера, пальник, попереднє змішування.Анотація
Проведено верифікацію математичної моделі змішування в низко емісійному пальниковому пристрої з попереднім перемішуванням газоподібного палива й повітря. Представлено результати чисельного й модельного експериментів.Посилання
- Воронин В.Г. Улучшение энергетических и экологических параметров одновальных гтд. - Двигателестроение, 1990. − № 6. − C.43−47.
- Лефевр А. Процессы в камерах сгорания ГТД / Пер. с англ. – М.: Мир, 1986. – 566 с.
- Ольховский Г.Г. Совершенствование ГТУ для электростанций. - Теплоэнергетика, 1991. − № 6. − C.66.
- Романовський Г.Ф., Сербін С.І. Екологічно чисті камери згоряння газотурбінних установок: Навчальний посібник. – Миколаїв: УДМТУ, 2002. – 84 с.
- Романов В.И., Жирицкий О.Г., Коваленко А.В., и др. Совершенствование экологических характеристик ГТД НПП ”Машпроект” / Известия Академии инженерных наук Украины. – Николаев: НПП ”Машпроект”, 1999. – № 1. – С.98–102.
- Христич В.А., Тумановский А.Г. Газотурбинные двигатели и защита окружающей cреды. – Киев: Техника, 1983. – 144 с.
- Сербин С.И. Исследование структуры течения во фронтовом устройстве камеры сгорания газотурбинного двигателя мощностью 25 МВт / С.И. Сербин, А.Б. Мостипаненко, В.В. Вилкул // Авиационно-космическая техника и технология. - Харьков ”ХАИ”, 2005. - №8(24). - С.146-149.
- Caruggi, M., Canepa, E., Di Martino, P., Nilberto, A., Ubaldi, M., and Zunino, P., 2005, “Experimental Analysis of the Two-Phase Unsteady Flow in an Aero-Engine LPP Burner”, ASME paper no. GT2005-68949, ASME Turbo-Expo, Reno-Tahoe, Nevada, USA.
- Midgley, K., Spencer, A., and McGuirk, J. 2004, “Unsteady Flow Structure in Radial Swirler Fed Fuel Injectors”, ASME paper no. GT2004-53608, ASME Turbo-Expo, Vienna, Austria.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 С.И. Сербин, А.В. Котов, В.Г. Ванцовский, В.В. Вилкул
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.