Выбор метода восстановления пропущенных данных для оценки сердечно-сосудистой деятельности подростков
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.2804Ключові слова:
імпутація даних, ЕМ-метод, метод лінійної регресіїАнотація
У статті надано порівняльну характеристику двом методам імпутації пропущених даних, необхідних для оцінки діяльності серцево-судинної системи та діагностики хронічної серцевої недостатності у дітей і підлітків з патологією міокарда.Посилання
- Гуревич, М.А. Хроническая сердечная недостаточность: руководство для врачей [Текст] / М.А.Гуревич. – М.: Практическая медицина, 2008. – 414 с.
- Кржечковская, В. Заболевания сердечно-сосудистой системы детей и подростков [Текст] / В. Кржечковская, Р. Вахтангишвили. – М.: Феникс, 2006. – 508 с.
- Злоба, Е. Статистические методы восстановления пропущенных данных [Текст] / Е. Злоба, И. Яцкив // Computer Modeling & New Technologies. – 2004. – Vol. 6. – P.55–56 .
- Rubin, D.B. Nested multiple imputation of NMES via partially incompatible MCMC [Текст] / D.B. Rubin // Statistica Neerlandica. – 2003. – Vol. 57. – P.3–18.
- Чупеев, А.Н. Методы анализа значимости показателей при классификационном и прогностическом моделировании [Текст] / А.Н. Чупеев, О.Н. Чопоров, С.Ю. Брегеда // Вестник Воронежского государственного технического университета. – 2008. –Т. 4, №9. – С.92–94 .
- Крыштановский, А.О. Анализ социологических данных с помощью пакета SPSS [Текст] / А.О. Крыштановский. – М.: ГУ-ВШЭ, 2006. – 263 с.
- Royston, P. Multiple imputation of missing values [Текст] / P. Royston // The Stata Journal. – 2004. – Vol. 4. – P.227–241.
- Programming and Data Management for SPSS Statistics 17.0 [Текст]: A Guide for SPSS Statistics and SAS Users. – Chicago: Raynald Levesque and SPSS Inc., 2007. – 576 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Анатолий Иванович Бых, Елена Владимировна Высоцкая, Лариса Ивановна Рак, Андрей Павлович Порван, Елена Евгеньевна Болибок, Ольга Александровна Сватенко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.