Дослідження ефективності критеріїв впровадження спеціальних смуг для автобусів з використанням Visum
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2014.28078Ключові слова:
спеціальні смуги, критерій впровадження, перегони вулиць, експлуатаційна швидкість автобусаАнотація
Здійснюється перевірка критерії впровадження спеціальних смуг на ефективність їх застосування у реальних умовах. З використанням VISUM визначається значення експлуатаційної швидкості автобуса на перегонах вулиці, при наявності та відсутності спеціальних смуг, і на основі цих результатів та критеріїв встановлюється доцільність їх функціонування.
Посилання
Vikovych, І. A., Zubachyk, R. M. (2011). Development of the main criteria for the implementation of separated lane on the street spacing for public transport. Eastern-European Journal of Enterprise Technologies, 6/4 (54), 28–34. Available at: http://journals.uran.ua/eejet/article/view/2259/2063
Dmytrychenko, M. F., Vikovych, І. A., Zubachyk, R. M. (2011). Development of the operation algorithm for the implementation of separated lane on the street spacing for public transport. Herald of the National Transport Universityб 24б 15–22.
Klinkovshtein, H. I., Afanasiev, M. B. (2001). Traffic management. Moscow, Transport, 247.
Havrilov, E. V., Dmytrychenko, M. F., Dolia, V. K. (2007) Traffic management. Kyiv, 452.
Khomiak Y. V. (1986). Traffic management. Kyiv, High School, 270.
Vikovych, І. A., Zubachyk, R. M. (2012). Modelling of individual and public transport demand by VISUM software. Visnyk of the Volodymyr Dahl east Ukrainian national university, 6 (177), part 1, 193–203.
VISUM 11.0 Fundamentals (2009). PTV AG, Karlsruhe, 690.
Renkin V. U., Klafi P., Khakbert S. I. (1981). Automobile transportations and traffic management. Moscow, Transport, 592.
Dolia, V. K. (2011). Passenger transportation. Kharkiv, 504.
Havrilov, E. V., Dmytrychenko, M. F., Dolia, V. K., Lanoviy O. T., Lynny I. E., Polischuk V. P. (2007). Fundamentals of the theory of systems and control. Kyiv, 344.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Роман Михайлович Зубачик
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.