Байєсівська класифікація текстових документів. Iєрархічна кластеризація на основі частих наборів
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.2815Ключові слова:
байєсівська класифікація, документ, текст, програма, об'єкт, клас, часті набори, кластеризаціяАнотація
В даній статті розглядається байєсівська класифікація текстових документів. Для більш детального аналізу та застосування на практиці розглядається новий підхід для кластеризації документів – ієрархічна кластеризація на основі частих наборів (FIHC), яка грунтується на ідеї частих наборів.Посилання
- Автоматична класифікація текстів [Електронний ресурс] / Юрій Лифшиц. – Режим доступу: http://logic.pdmi.ras.ru/ ~yura/internet/ 06ia.pdf – 25.11.2006 р. – Загол. з екрану.
- Agrawal, R. Fast algorithm for mining association rules [Текст] – L.: Proc. 20th Int. Conf. Very Large Data Bases, 1994. – 487 p.
- Classic [Електронний ресурс] / K. Readman. – Режим доступу: ftp://ftp.cs.cornell.edu/pub/smart/ – 7.11.2002 р. – Загол. з екрану.
- Вапник, В. Н. Теорія розпізнавання образів [Текст] / В. Н Вапник, А. Я Червоненкис. – М.: Наука, 1974. – 598 с.
- Прикладна статистика: класифікація й зниження розмірності [Текст] / С. А. Айвазян, В. М. Бухштабер, И. С. Енюков, Л. Д. Мешалкин. – М.: Фінанси й статистика, 1989. – 457 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Яна Сергіїна Свириденко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.