Информационная технология принятия решений в управлении бизнес-процессами
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.2819Ключові слова:
бізнес-процес, інтелектуальна система, сімплек-методАнотація
Пропонується cистема рішення багатокритеріальных задач лінійного програмування, яка заснована на технології прийняття рішень. Розроблені компоненти системи рішення задач, які реалізують комплекс методів (алгоритмів), що дозволяють вирішувати широкий спектр задач у керуванні бізнесами-процесами.Посилання
- Ларичев О.И., Мошкович Е.М. Качественные методы принятия решений. - М.: Наука. Физматлит,1996. – 208с.
- Brans J.-P. and Mareschal B. The PROMCALC & GALA decision support system for multicriteria decision aid. Decision Support Systems. Vol. 12, № 4/5. P.297-310.
- Стопченко Г.И. Технология процесса поиска решений на основе концептуальных моделей // АСУ и приборы автоматики, 1998, № 10- С. 50-55.
- Стопченко Г.И., Макрушан И.А. Технология выбора метода решения задачи принятия решения в управлении сетевыми информационными технологиями // VI Международная конференция по физике высоких энергий, ядерной физике и ускорителям. Тезисы докл. – Харьков (Украина): Национальный научный центр “Харьковский научнотехнический институт” (ННЦХФТИ), 2008.- С.67.
- Стопченко Г.И., Макрушан И.А. Интеллектуальные СППР в управлении сетевой информационной технологией. //Прикладная радиоэлектроника. – 2008 г., Том 7, №1, с. 43 – 53.
- Стопченко Г.И., Макрушан И.А., Райков В.М. Методы и процедуры решения многокритериальных задач в управлении организационными системами.// АСУ и приборы автоматики. - 2008.- №144 - С. 151-159.
- Зайченко Ю.П. Исследование операций. - 3 изд. - К: Выща 1К., 1988, - 552 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Геннадий Иванович Стопченко, Ирина Анатольевна Макрушан, Валерий Михайлович Райков, Александр Николаевич Толстиков
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.