Нагрев частотно – управляемого асинхронного двигателя в перемежающемся режиме
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.2837Ключові слова:
частотно-керований АД, тепловий стан двигуна, метод ЕТСАнотація
Продовжено дослідження теплового стану частотно-керованого АД в нестаціонарних режимах роботи методом ЕТС. Розроблена математична модель дозволить оптимально по потужності використовувати двигуни, розраховані на номінальний режим S1, при їх роботі в нестаціонарних режимах (S3 – S8).Посилання
- Гуревич, Э.И. Переходные тепловые процессы в электрических машинах [Текст] / Э.И. Гуревич, Ю.Л. Рыбин – Л. : Энергоатомиздат. Ленингр. отд–ние, 1983, – 216 с.
- Осташевский, Н.А. Математическая модель теплового состояния частотно-управляемого асинхронного двигателя в стационарных режимах [Текст] / Н.А. Осташевский, А.Н. Петренко // Проблемы автоматизированного электропривода. Теория и практика. Тематический выпуск научно-технического журнала «Электроинформ», – 2009, – С. 266.
- Осташевский, Н.А. Потери частотно-управляемого асинхронного двигателя при различных законах регулирования и типах преобразователей частоты [Текст]/ Н.А. Осташевский, В.Н. Иваненко, А.Н. Петренко // Электротехника и электромеханика. –2009. –№3. – С.37–41.
- Кирьянов, Д.В. Mathcad14 [Текст] – СПб. : БХВ – Петербург, 2007. – 704 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Николай Александрович Осташевский, Виктор Петрович Шайда, Александр Николаевич Петренко

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.