Аналіз принципів автоматизації процесу розформування составів на сортувальних гірках
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.2838Ключові слова:
автоматизація сортувальної станціїАнотація
Проведений аналіз та виявлені недоліки сучасної технології сортування вагонів на гірках. Проведене обґрунтування необхідності автоматизації процесу розпуску. Розглянутий російський досвід автоматизації, запропоновані пропозиції щодо удосконалення функціонування існуючої системи автоматизації процесу розпуску.Посилання
- Управление эксплуатационной работой и качеством перевозок на железнодорожном транспорте/ Под ред. П.С. Грунтова. – М.: Транспорт, 1994. – 544с.
- Железнодорожные станции и узлы/ Под ред. В.М. Акулиничева, Н.Н. Шабалина – М.: Транспорт, 1980. – 479с.
- «Технологічний процес роботи станції Дебальцеве-Сортувальна»
- Нагорний Є. В., Берестов І. В., Крючков В. О. Технічні засоби регулювання швидкості скочування відчепів на сортувальних гірках : Посібник до курсів „Залізничні станції та вузли” , „Концепції удосконалення технічного оснащення та технологічного забезпечення залізничних станцій” – Харків: ХарДАЗТ, 1998. – 70с.
- Концепція та програма реструктуризації на залізничному транспорті України. – Київ, 1998.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Євген Семенович Альошинський, М.М. Богатирьов
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.