О синтезе динамической модели процесса производства ферросилиция для задач автоматизированного управления
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.2841Ключові слова:
електродугова піч, феросплав, автоматизаціяАнотація
Розглянуто методику й результати синтезу динамічної моделі процесу виробництва феросплаву (ФС 45), придатної для використання у складі системи управління, шляхом реалізації планованого експерименту на раніше розробленій технологічній моделі печі.Посилання
- Гасик М.И., Лякишев Н.П., Емлин Б.И. Теория и технология производства ферросплавов. М.: - Металлургия, 1988.- 786с.
- Качан Ю.Г, Мных А.С., Синтез динамической модели процесса производства электрокорунда нормального для задач автоматизированного управления //Восточно-европейский журнал передовых технологий. - Харьков, 2008.- №2.- С.47-49.
- Качан Ю.Г., Попов В.В., Мних А.С. Анализ адекватности математической модели трехфазной рудовосстановительной печи // Металлургия (Труды ЗГИА). - Запорожье, 2008.- №17. С.56-60.
- Адлер Ю.П. и др. Планирование эксперимента при поиске оптимальных условий. Изд-во «Наука», 1971. – 245с.
- Качан Ю.Г., Попов В.В., Мних А.С. О підвищенні керованості рудовостановлювальної печі шляхом зміни діаметру розпаду електродів// Науковий вісник НГУ. – 2008. - №3. С. 73-76.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Антон Сергійович Мних, Олена Миколаївна Барішенко, Наталія Анатоліївна Баташова, Вадим Дмитрович Золотарьов
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.