Развитие процессов и оборудования для производства топливных брикетов из биомассы
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.2874Ключові слова:
паливні брикети, сушарні апарати, шнекові пресиАнотація
У статті розглянуто отримання твердого біопалива шляхом брикетування відходів біомаси. Проводиться загальний аналіз технології виробництва брикетів, виявляються основні її проблемні стадії, а також проводиться порівняльний аналіз існуючого устаткування.Посилання
- Стандарты качества на топливные брикеты в странах Европы [Электронный ресурс] / ЗАТ Агротонпром.— Режим доступа : www/ URL: http://agrotonprom.at.ua/ blog/standarty_kachestva_na_toplivnye_ brikety_v_stranakh_evropy/2010-03-15-1/ — 15.03.2010 г. — Загл. с экрана.
- Сушилка роторная барабанная [Электронный ресурс] / Промышленная группа ”Компания Восток”.— Режим доступа : www/ URL: http://www.pgvk.ru/srb/index.htm/ — Загл. с экрана.
- Сушка биомассы [Электронный ресурс] / ООО ”Портал-Инжиниринг”.— Режим доступа : www/ URL: http://www.wood-pellets.com/cgi-bin/cms/ index.cgi?-ext=content&pid=990&lang=1/ — 2005 г. — Загл. с экрана.
- Барабанная сушилка для опилок (производства Польши) [Электронный ресурс] / Центр Технологий Деревообработки.— Режим доступа : www/ URL: http://www.woodmach.com/site/index.php? go=Pages&in=view&id=-35/— Загл. с экрана.
- Сушильные машины [Электронный ресурс] / ПП «Фора-Захід».— Режим доступа: www/ URL: http://old.forazakhid.com.ua/ru/ obladnannya/sushilni-mashini/ — Загл. с экрана.
- Диспергатор. Оборудование для сушки и измельчения древесных отходов, торфа, гидролизного лигнина и других материалов [Электронный ресурс] / ООО ”Полимер+”.— Режим доступа: www/ URL http://www.dispergator.com/ — Загл. с экрана.
- Линии брикетирования биомассы [Электронный ресурс] / ООО ”Портал-Инжиниринг”.— Режим доступа : www/ URL: http://www.wood-pellets.com/cgi-bin/ cms/index.cgi?ext= content&lang=1&pid=989/ — 2005 г. — Загл. с экрана.
- Гомонай, В. М. Производство топливных брикетов. Древесное сырье, оборудование, технологии, режимы работы[Текст] : учеб. / В. М. Гомонай. — М.: ГОУ МИО МГУЛ, 2006. — 68 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Алексей Григорьевич Трошин, Виктор Фёдорович Моисеев, Иван Алексеевич Тельнов, Сергей Иванович Завинский
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.