Исследование теплоотдачи в пульсационной тепловой трубе
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.2900Ключові слова:
пульсаційна теплова труба, коефіцієнт тепловіддачі, зона нагріву, зона конденсаціїАнотація
Розглянутий принцип роботи пульсаційної теплової труби. Розраховані середні коефіцієнти тепловіддачі в зонах нагріву та конденсації в залежності від параметрів охолодження та теплового потоку, що передається. Виявлена нерівномірність тепловіддачі в різних петлях ПТТ.Посилання
- Pat. 5219020 US. Structure of micro-heat pipe / Akachi H. – 1993.
- Lanchao Lin. Experimental investigation of oscillating heat pipes for actuator cooling // Thermal management research studies. – Final report for period 20 August 1996 – 31 December 2000. – Volume 2. – March 2001. – 32 p.
- Наумова А.Н., Кравец В.Ю. Технологические аспекты изготовления плоской пульсационной тепловой трубы // Збірник наукових праць СНУЯЕтаП. – 2009. - №1 (29). – с. 120-127.
- Yang H., Khandekar S. and Groll M. Operational limit of closed loop pulsating heat pipеs// Applied Thermal Engineering. –2008. – Vol. 28, Issue 1. – Р. 49-59.
- Cao X. A novel design of pulsating heat pipes with improved performance // 13th Int. Heat Pipe Conf., pp. 302-307, China, 2004.
- Кравец В. Ю., Наумова А. Н., Вовкогон А.Н. Исследование режимов теплообмена в пульсационной тепловой трубе // Технология и конструирование в электронной аппаратуре. – 2010. – № 1(85). – С. 39-43.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Алена Николаевна Наумова, Владимир Юрьевич Кравец
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.